مجموعه بارسو اسکارف با هدف بی نیازی کشورمان از واردات شال و روسری فعالیت خود را از ۵سال پیش همزمان با شروع صنعت چاپ دیجیتال در ایران آغاز نمود، و در این برهه زمانی همکاری خود را با چندین برند معتبر و معروف صنعت چاپ و تولید شال و روسری در زمینه چاپ و تجهیزات سابلیمیشن انجام داده است.

از سال ۱۳۹۵ فعالیت خود را به صورت تخصصی در زمینه فروش شال و روسری در بازار بزرگ تهران، بازار جعفری آغاز نمود.

مدیریت مجموعه بارسو اسکارف ،در راستای افزایش کیفیت محصولات با استفاده از پارچه های مرغوب و استاندارد  همچنین به کاری گیری بروز ترین فناوری ها ی روز دنیا و همچنین دستگاه های چاپ پارچه ( دیجیتال ) فعالیت خود را گسترش داد.

مجموعه بارسو اسکارف شال و روسری های خود را با بروز ترین تکنولوژی چاپ دیجیتال تولید می کند، و رنگ های به کار رفته بر پایه آب بود، و به محیط زیست آسیبی نمی رساند ، وکاملا سازگار با محیط زیست هستند( سرطان زا نیستند)به گفته دیگر محصولات ما دوستدار محیط زیست است.همچنین چاپ این محصولات بر اثر تابش اشعه نور خورشید کم رنگ نمی شود.

تمام تلاش گروه متخصصین مجموعه بارسو اسکارف اعم از طراحان گرافیست و بخش تولید در هم آمیختن هنر ناب ایرانی – اسلامی در عرصه بین المللی مد و برپایه احترام به نیاز مشتریان محترم می باشد، تابتواند گامی هر چند کوچک ولی بلند و اساسی را در صنعت تولید شال و روسری و فرهنگ غنی مردم ایران زمین بردارد.

باشد که لایق مردم شریف ایران زمین باشیم.

 

 

طراحی و سئو توسط میهن وبمستر